Skip to main content

Zabudowy

Zabudowy dla aktywnych

Luksus w świecie Adventure

Niczym nie skrępowana wolność w samochodzie 4x4 nie musi oznaczać rezygnacji z jakości wykończenia czy luksusu najlepszych materiałów, wyposażenia i wykończeń. Gwarantujemy, że nasze zabudowy spełniają wszystkie te wymagania i podnoszą poprzeczkę jakości wnętrz typu Adventure.

Zobacz nasze realizacje

Zabudowy osobowe

Przewóz osób w luksusowych warunkach

Nasze projekty wnoszą do przewozu osób wysoką jakość i indywidualne podejście do projektowania wnętrza. Nie korzystamy z gotowych elementów dostępnych na rynku, tylko produkujemy własne elementy wyposażenia wnętrz, które dzięki temu możemy dowolnie dostosować do wymagań każdego klienta. Nasze wnętrza zawsze będą takie, jak chce klient, a nie takie, jakie muszą być.

Zobacz nasze realizacje

Zabudowy VIP

Długa podróż w ekskluzywnym wnętrzu

Pełna dostępność multimediów, pełny komfort, ekspres do kawy, sejf, lodówka - to tylko niektóre elementy wyposażenia, które znajdziesz na pokładzie naszego wnętrza VIP. Wyzwania to jest to, co lubimy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Najlepsze jakościowo naturalne materiały, najwyzszej jakości wykończenia. Wszystko jest podyktowane oczekiwaniem klienta. Tylko wyobraźnia jest tutaj barierą ...

Zobacz nasze realizacje

Zabudowy specjalne

Zabudowy reklamowe i prezentacyjne

Naszą  pomysłowość i zdolności konstrukcyjne oraz wykończeniowe przenosimy do świata marketingu bezpośredniego. W każdej naszej realizacji klient dostaje innowacyjne wnętrze w wysokim standardzie. Od rozmowy, poprzez projekt i realizację, staramy się podchodzić do postawionego zadania ze świeżym w tej branży podejściem - wystarczy spojrzeć na nasze realizacje.

Zobacz nasze realizacje

Napisz do nas!

Wystarczy wysłać ten formularz

* Wymagane wypełnienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów kontaktowych w sprawie przesłanego formularza.