Skip to main content

O nas

Nasza pasja to samochody. Jesteśmy niewielką firmą, którą tworzy zgrana ekipa specjalistów połączonych wspólną pasją. Nasz cel to niskoseryjna produkcja indywidualnych wnętrz samochodowych, dostosowanych ściśle do potrzeb użytkowników tych pojazdów.

Car Audio | Pro Audio

Powstaliśmy w Tychach w 2005 roku jako Pro Audio i od samego początku zajmujemy się profesjonalnie dźwiękiem i obrazem w samochodach. Na tej płaszczyźnie udało nam się osiągnąć bardzo wiele. Dyskretny montaż i piękna, stylowa zabudowa w luksusowej limuzynie, czy przygotowanie samochodu do zawodów sound off, a może widowiskowy demo car - to wszystko jest dla nas normalnością.

Home Audio | Pro Audio

W roku 2008 postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie zdobyte w samochodach do realizacji instalacji domowych. Zaczęliśmy projektować i wykonywać kompleksowe instalacje audio i video w domu. Tak powstała nasza marka Home Audio | Pro Audio.

VanPro | Pro Audio

Rok 2010 to kolejny etap rozwoju firmy i wykorzystania naszego potencjału i dążenia do oferowania naszym klientom wysokiej jakości. Rozszerzyliśmy działalność o markę VanPro, skoncentrowaną na zabudowie vanów i busów. Od początku skupiliśmy się na tym, by zaproponować klientom naszą jakość i detalistyczne podejście na rynku, na którym dotychczas nikt nie proponował takich rozwiązań.

Jakość VanPro

Od samego początku funkcjonowania, najważniejsza jest dla nas jakość końcowego produktu. Najlepsze materiały, najwyższej jakości podzespoły, dokładny, ręczny montaż, dbałość o detal i wykończenie - to jest nasze DNA, to nasz „konik”. Zawsze staramy się przywiązywać największą uwagę do końcowej jakości i detali, które tworzą całość. Wszystkie produkty i materiały, które są montowane w naszych zabudowach pochodzą od liderów swojego rynku. Instalacja elektryczna jest zawsze na najwyższym poziomie. Pamiętamy, że samochód jest tak dobry, jak jego najsłabsza część. My ciągle szukamy nowych rozwiązań, materiałów, produktów i inwestujemy w narzędzia i maszyny, by efekt końcowy zadowolił i nas, i naszych klientów.

Doświadczenie VanPro

16 lat na rynku, setki wykonanych precyzyjnie personalizowanych zabudów wnętrz, to mnóstwo doświadczeń i inspiracji, dzięki którym możemy dzisiaj tworzyć nową jakość na rynku spersonalizowanych vanów. Większość naszej ekipy jest z nami od wielu już lat, kilku od samego początku firmy. To oni są naszą wartością - rzemieślnicy z pasją do swojej pracy.  Lubią to, co robią i cieszą się z nowych wyzwań, to dzięki ich umiejętnościom możemy realizować marzenia naszych klientów.

Personalizowane realizacje VanPro

U nas nie ma sztampowych rozwiązań. Słuchamy każdego naszego klienta, rozmawiamy z nim i doradzamy, aby wspólnie stworzyć spersonalizowane, wymarzone wnętrze, dostosowane ściśle do potrzeb użytkowników. Nie uznajemy kompromisów w naszych zabudowach, nasz klient może uruchomić swoją wyobraźnię, a my to zrealizujemy. Często słyszymy „jak nie wy, to nie wiem kto to zrobi”, a my – jak zwykle – staramy się sprostać temu stwierdzeniu.

Tak pracujemy

Napisz do nas!

Wystarczy wysłać ten formularz

* Wymagane wypełnienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów kontaktowych w sprawie przesłanego formularza.